Strona główna » Blog » Kobieta podczas przeprowadzki
kobieta

Kobieta podczas przeprowadzki

Przeprowadzka to zadanie dla mężczyzny, jednak co zrobić gdy przeprowadza się kobieta? Nie każda kobieta ma do pomocy mężczyznę. Wsparcie nawet duchowe jest istotne już na etapie pakowania, odstawiania, rozkręcania szafek, mebli itp. Jeżeli kolega, przyjaciel czy mąż, a nawet sąsiad nie wchodzą w grę dobrze jest rozejrzeć się za firmą organizującą przeprowadzki.

Męska rzecz

Przenoszenie, podnoszenie ciężarów, rozkręcanie to zadania dla mężczyzny. Kobiety często są w tej kwestii całkowicie nieporadne, aczkolwiek zdarzają się i wyjątki niezwykle ambitne. Przy przeprowadzce liczy się nie tylko siła, tężyzna fizyczna, ale również umiejętności manualne, zręczność, zmysł techniczny i wiele cech typowych dla płci męskiej. Warto zatem wesprzeć się pomocą fachową, zamiast pogrążać się w damskiej krzątaninie i nerwach powodowanych co rusz to kolejnymi przeszkodami w trakcie przeprowadzki.

Kobieta nie ze wszystkim da radę

O ile kobiety mogą świetnie zaplanować przeprowadzkę, a nawet spakować wszelkie rzeczy do przewiezienia to trudno jest kobiecie przesuwać meble, czy też liczne sprzęty gospodarstwa domowego, co gorsza ładować je na samochód, czy przyczepę. Nawet mężczyzna w ilości jednej osoby to za mało aby pokonać przeprowadzkę bez trudu. Nie ma się co oszukiwać, nawet najtwardsza kobieta nie da rady przeprowadzić się samodzielnie. Drobiazgi, odzież czy kobiece buty ważą tyle, że mogą przyprawić o zmęczenie, co dopiero poważniejsze przedmioty wielkogabarytowe.

Zobacz również: Transport roślin – nietypowe potrzeby miłośników roślin

Profesjonalne przeprowadzki

Gdy samotna kobieta musi się przeprowadzić nie pozostaje nic innego jak wynajem usług w profesjonalnej firmie organizującej przeprowadzki. To najprostszy sposób na sprawne przenosiny ale i stosunkowo najtańsze rozwiązanie. Profesjonaliści doradzą, pomogą i zadbają o nienaruszony transport najdelikatniejszych jak i najcenniejszych rzeczy. Nie rzadko przeprowadzka mieści się w jednym dniu. To zbawienne rozwiązanie dla pań, tak tych zapracowanych, nieporadnych jak też samotnych.

Oferta firm przeprowadzkowych bywa kompleksowa a wybór poszczególnych elementów z oferty zależy od klientki, jej budżetu i preferencji. Można bowiem wynająć jedynie samochód na przeprowadzkę, jak też samochód z ekipą tragarzy. Co więcej dostępne są też usługi demontażu i montażu sprzętu RTV, AGD, mebli. Ponadto firmy zapewniają również transport przedmiotów szczególnych, wymagających specjalistycznego sprzętu. Do takich przedmiotów należą dzieła sztuki, czy instrumenty muzyczne.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Bezpłatna wycena. Zadzwoń!