Przeprowadzki
Żywiec
Zapraszamy


Przeprowadzka w miłej atmosferze,
sprawnie i szybko.

Atutem naszej oferty jest ubezpieczenie
przeprowadzki od powstałych zniszczeń
lub zaginięcia przedmiotów.

przeprowadzki Żywiec

Kim jesteśmy?


Przeprowadzki Żywiec to kompleksowa oferta od wyceny i doradztwa, przez pakowanie, pomoc w demontażu, transport, aż po wsparcie w rozpakowywaniu się w nowym miejscu. Obsługujemy także transport przedmiotów nietypowych jak instrumenty muzyczne, rośliny, antyki czy dzieła sztuki. Dzięki ubezpieczeniu OC nie trzeba martwić się o zniszczenia i kradzieże.

przeprowadzki Żywiec

Jesteśmy rzetelną firmą

W cenie usługi i wyceny przeprowadzki oferujemy także fachowe doradztwo. W ramach działalności realizowane są zarówno przeprowadzki na bliższą i dalszą odległość.

przeprowadzki Żywiec

Dbamy o klienta

Każdy klient jest dla nas ważny, dlatego też traktowany jest po równo bez względu na to czy przeprowadza kawalerkę, duże mieszkanie czy też duży dom jednorodzinny.

Czym się zajmujemy?

Przeprowadzki nie są usługą codziennej potrzeby, mimo to chętnych na skorzystanie z oferty przeprowadzki w Żywcu nie brakuje. Bez względu na to czy przeprowadzka jest mała czy duża, z nami zrealizujesz ją szybciej i sprawniej. Realizujemy przeprowadzki:

  • biur,
  • urzędów,
  • magazynów,
  • hal produkcyjnych
  • jak również domów
  • i mieszkań prywatnych

Nasza oferta przeprowadzki w Żywcu


Dodatkowym plusem działalności naszej firmy przeprowadzkowej jest konkurencyjny cennik na przeprowadzki w Żywcu, przeprowadzki krajowe oraz przeprowadzki międzynarodowe. Z nami przeprowadzka nie rzadko wyjdzie taniej niżeli zrobilibyśmy to sami nie wiedząc od czego zacząć.

Przeprowadzki mieszkań Czechowice
Dziedzice

Przeprowadzki mieszkań

Wynajmując naszą firmę do przeprowadzki ograniczasz ryzyko niedoświadczenia i braku praktyki w zakresie przenoszenia mebli, przedmiotów delikatnych czy pudel różnej zawartości.

Przeprowadzki domów Czechowice
Dziedzice

Przeprowadzki domów

Nasi tragarze firmowi doskonale wiedzą jak najlepiej znieść narożnik, czy wynieść pralkę lub lodówkę. Co więcej w sposób optymalny załadowują meblowóz minimalizując ilość kursów.

Przeprowadzki firm Czechowice
Dziedzice

Przeprowadzki firm

Zlecając nam przeprowadzkę nie musisz się martwić wynajmem samochodu, kierowcą czy tragarzami a nawet opakowaniami i zabezpieczeniem swojego dobytku.

Darmowa wycena przeprowadzki

Zadzwoń do nas i sprawdź ile będzie kosztowała Twoja przeprowadzka

Przeprowadzki Żywiec to:


Bezpieczna przeprowadzka

Bezpieczeństwo i doradztwo


Pomoc w pakowaniu sprzętów

Pomoc w pakowaniu sprzętów


Demontaż i montaż mebli

Demontaż i montaż mebli


Ubezpieczony bezpieczny transport

Ubezpieczony bezpieczny transport


Zobacz nasz poradnik


Scroll to Top
Bezpłatna wycena. Zadzwoń!